Mám velkou radost, když lidé milují a jsou šťastní ve svém "DOMA".

Z potřeby a obrovské chuti pomáhat lidem měnit své prostory, jsem i já změnila svou profesní dráhu a od roku 2009 jsem se naplno začala věnovat interiérovému designu. Dva roky jsem měla možnost získávat zkušenosti při spolupráci s uznávanou designérkou paní Gabrielou Goldovou.

Mou radostí je navrhovat a řešit Vaše bydlení. Váš domov nemusí být vždy velký, ale chytře a útulně řešený. Navrhování kanceláří či ostatních komerčních prostor je pro mě výzva, protože do účelného zařízení musím přenést individualitu klienta společně s racionalitou a efektivností.

Při řešení vycházím ze svých zkušeností, talentu a také z vybudovaného zázemí kontaktů. Řešení provádím pomocí 3D softwaru, takže není problém při konzultacích návrhy upravovat, aby byla plná spokojenost s definitivním řešením.

Obytné prostory jako jsou kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, vstupní hala a sociální zařízení lze zpestřit různými interiérovými doplňky, a tak vznikne moderní interiérový design s respektováním účelného využití každého prostoru.

Podle Vašich požadavků zpracuji návrh řešení a ráda Vás provedu 3D vizualizací, která bude zahrnovat celkový pohled na prostor včetně návrhu nábytku, podlah, dekoru stěn a barevného sladění.

Sto mužů může vytvořiti tábor, ale jenom jedna žena může vytvořit domov.

                                                                                                                   Čínské přísloví

Interiérový design

Jako bytový designer nabízím komplexní zpracování interiérového designu od návrhu, vizualizace až po realizaci pro nekomerční prostory - byty, domy, stejně tak pro komerční prostory - kanceláře.

 

Při navrhování nábytku používám materiály různých firem, např. Egger, Kronospan, Thermopal, Eurowood a další.

Využívám služeb firem Demos, KILI, JAF jako největšími prodejci materiálů pro stolaře- plošných materiálů LTD, MDF, nábytkového kování, úchytek, věšáků, drátěného a šatního programu, nábytkových světel a ostatního sortimentu pro vybavení kanceláří a obytných prostor.

Spolupracuji s několika stolařskými firmami.

Při navrhování a realizaci využívám NCS a RAL vzorkovníky barev.

Pro výběr podlahovin, světel, tapet a ostatního doplňkového materiálu využívám služeb různých dodavatelů.